facebook_page_plugin

 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

i Ustawicznego

Zespół Szkół Budowlanych i Kształcenia Ustawicznego w Słupsku

Zapraszamy wszystkich uczniów i słuchaczy na wycieczkę szkolną!!!
Zakopane - Tatry - Kraków - Energylandia - Słowacja
Termin: 30.03 / 04.04.2019
Koszt: 750 zł od 1 osoby
Program wycieczki przedstawia się następująco:

Dzień 1
Zbiórka uczestników 20.00 / nocny przejazd w Tatry.

Dzień 2
Śniadanie, wjazd na Gubałówkę, przejście na Butorowy Wierch, zjazd koleją krzesełkową do Kościeliska,
Tour: Jaszczurówka - Kuźnice - Wielka Krokiew - Krupówki - Pęksowy Brzysk, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3
Śniadanie, całodzienna wycieczka do Krakowa, w programie Trakt Królewski wraz ze Wzgórzem Wawelskim (Katedra, Podziemia, Dzwon Zygmunta, Dziedziniec) plus Sukiennice i Kościół Mariacki z Ołtarzem Wita Stwosza, czas wolny na rynku, obiadokolacja w pensjonacie, wieczorny wypoczynek w termach podhalańskich, nocleg.

Dzień 4
Śniadanie, całodzienna wycieczka tatrzańska na Słowację w Tatry Wysokie, Tour: Strybske Pleso - Tatrzańska Łomnica, wejście łatwym szlakiem pod Wodospady Skok / Studenske na wysokość około 1850 m n.p.m. w przypadku braku dokumentów alternatywnie całodzienna wycieczka z Palenicy Białczańskiej na Morskie Oko, obiadokolacja i nocleg w pensjonacie.

Dzień 5 / 6
Śniadanie, przejazd do Energylandii, całodzienny pobyt wśród wielu atrakcji parku rozrywki, obiadokolacja w restauracji, nocny przejazd na Pomorze, przyjazd następnego dnia rano około godziny 9.00, zakończenie wycieczki.

Koszt z biletami wstępu do Energylandii i na Termy oraz 2 kolejki górskie w Zakopanem i bilety w Krakowie i Energylandii to 750 zł od 1 osoby przy kalkulacji na 45 osób płacących. Cena obejmuje oczywiście całość: transport luksusowym autokarem, noclegi w komfortowym pensjonacie, wyżywienie w postaci: śniadań i obiadokolacji, ubezpieczenia NNW z suma 40 000 zł na 1 osobę w PZU, opieką pilota /przewodnika.

Szczegółowych informacji o wycieczce udzielają opiekunowie samorządów pani Sylwia Golec-Kostrzewa i pani Gabriela Jakubowska.