ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH
I KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
W SŁUPSKU

Plan lekcji

plan lekcji 2021

Plan lekcji dla szkoły młodzieżowej znajduje się na stronie https://portal.librus.pl/szkola

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH - STACJONARNE
 
   
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH - ZAOCZNE
 
PLAN ZAJĘĆ SEMESTR 3 i 5pdf 9 września 2022 r. - 14 stycznia 2023 r.
   
SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH  
   
KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE  
DRM.04 wytwarzanie wyrobów z drewna i materiałów drewnopochodnychpdf 9 września 2022 r. - 15 stycznia 2023 r.
   
EKA.05 prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnychpdf 16 września - 2 października 2022 r.
   
MEC.05 użytkowanie obrabiarek skrawającychpdf 16 września 2022 r. - 15 stycznia 2023 r.
   
MOT.06 organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowychpdf 2 października 2022 r. - 14 maja 2023 r.
   
ROL.04 prowadzenie produkcji rolniczejpdf 9 września 2022 r. - 14 stycznia 2023 r.
   
SPC.01 produkcja wyrobów cukierniczychpdf 8 września 2022 r. - 15 stycznia 2023 r.
   
OGR.01 wykonywanie kompozycji florystycznychpdf 9 września 2022 r. - 15 stycznia 2023 r.
   
TEORETYCZNA NAUKA ZAWODU  
Plan TNZ od 21 listopadapdf od 21 listopada 2022 r.
Plan TNZ od 12 wrześniapdf od 12 września 2022 r.
Plan TNZ od 17 październikapdf od 17 października 2022 r.

 

Terminarz zjazdów 2022/2023 dla Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych oraz kwalifikacyjnych kursów zawodowych

SEMESTR I SEMESTR II
I 9 - 11 września 2022 r. I 3 - 5 lutego 2023 r.
II 16 - 18 września 2022 r. II 10 - 12 lutego 2023 r.
III 30 września - 2 października 2022 r. III 24 - 26 lutego 2023 r.
IV 7 - 9 października 2022 IV 10 - 12 marca 2023 r.
V 21 - 23 października 2022 r. V 24 - 26 marca 2023 r.
VI 4 - 6 listopada 2022 r. VI 14 - 16 kwietnia 2023 r.
VII 18 - 20 listopada 2022r. VII 21 - 23 kwietnia 2023 r.
VIII 2 - 4 grudnia 2022 r. VIII 12 - 14 maja 2023 r.
IX 16 - 18 grudnia 2022r. IX 26 - 28 maja 2023 r.
X 13 - 15 stycznia 2023 r. X 2 - 4 czerwca 2023 r.

 

Terminarz zjazdów 2022/2023 dla teoretycznej nauki zawodu

data szkolenia zawód  
12 września - 7 października fryzjer III FRK.01 
12 września - 7 października sprzedawca III HAN.01
12 września - 7 października elektromechanik I ELE.01
12 września - 7 października elektryk III ELE.02
12 września - 7 października elektryk I ELE.02
data szkolenia zawód  
17 października - 15 listopada piekarz I SPC.03
17 października - 15 listopada cukiernik II SPC.01
17 października - 15 listopada cukiernik III SPC.01
17 października - 15 listopada cukiernik I SPC.01
17 października - 15 listopada fryzjer  II FRK.01
17 października - 15 listopada stolarz II DRM.04
17 października - 15 listopada stolarz III DRM.04
17 października - 15 listopada stolarz I DRM.04
data szkolenia zawód  
21 listopada - 16 grudnia kucharz II HTG.02
21 listopada - 16 grudnia fryzjer I FRK.01
21 listopada - 16 grudnia mechanik pojazdów samochodowych I MOT.05
21 listopada - 16 grudnia mechanik pojazdów samochodowych III MOT.05
data szkolenia zawód  
27 lutego - 24 marca lakiernik samochodowy I MOT.03
27 lutego - 24 marca mechanik pojazdów samochodowych II MOT.05
27 lutego - 24 marca ślusarz II MEC.08
27 lutego - 24 marca ślusarz III MEC.08
27 lutego - 24 marca ślusarz I MEC.08
27 lutego - 24 marca sprzedawca I HAN.01
27 lutego - 24 marca przetwórca mięsa III SPC.04
27 lutego - 24 marca przetwórca mięsa II SPC.04
27 lutego - 24 marca przetwórca mięsa I SPC.04
27 lutego - 24 marca kucharz I HTG.02
data szkolenia zawód  
8 maja - 2 czerwca elektromechanik pojazdów samochodowych III MOT.02
8 maja - 2 czerwca elektryk II ELE.02
8 maja - 2 czerwca murarz tynkarz II BUD.12
8 maja - 2 czerwca murarz tynkarz III BUD.12
8 maja - 2 czerwca murarz tynkarz I BUD.12
8 maja - 2 czerwca monter sieci i instalacji sanitarnych II BUD.09
8 maja - 2 czerwca monter sieci i instalacji sanitarnych III BUD.09
8 maja - 2 czerwca monter sieci i instalacji sanitarnych I BUD.09