ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH
I KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO
W SŁUPSKU

REKRUTACJA TRWA- NIE ZWLEKAJ... ZAPRASZAMY!

REKRUTACJA IIIJeżeli chcesz się zalogować jako kandydat na ucznia naszej szkoły młodzieżowej, wykonaj kolejne kroki:

  • kliknij w link https://liblink.pl/8K9N7h5sAj
  • wybierz zakładkę NOWY WNIOSEK ( po lewej stronie),
  • wypełnij NOWY WNIOSEK( prawa strona) podając swoje dane personalne,
  • dokonaj wyboru szkoły/ klasy/ kierunku.

POWODZENIA
CZEKAMY NA CIEBIE!

REJS w plenerze

Potrzeba matką wynalazków, więc w okresie pandemicznych zakazów i nakazów szukamy nowych dróg dotarcia do widza. Od dwóch tygodni ponownie odbywają się stacjonarne pokazy filmowe w Teatrze RONDO, a koneserzy studyjnego repertuaru nadal mogą odwiedzać wirtualną salę Rejsu na platformie mojeekino.pl. A teraz, na czas nadchodzących wakacji, REJS ma jeszcze jedną propozycję dla swoich widzów: projekcje plenerowe.

W lipcowe i sierpniowe piątki zapraszamy na malowniczy dziedziniec Szkoły Kultury. Odbędzie się tam siedem pokazów, w trakcie których na przedpremierowych seansach zostaną wyświetlone znakomite tytuły, prezentowane dotąd wyłącznie w ramach onlinowego festiwalu WIOSNA FILMÓW.

10 lipca, godzina 22.00 - Tylko zwierzęta nie błądzą
17 lipca, godzina 22.00 - W co grają ludzie
24 lipca, godzina 22.00 - Najgorsze wiersze świata
31 lipca, godzina 22.00 - Martin Eden
7 sierpnia, godzina 21.30 - Sekret bogini fortuny
14 sierpnia, godzina 21.30 - Nadzieja
21 sierpnia, godzina 21.30 - Zło nie istnieje

Pokazy odbędą się na dziedzińcu Szkoły Kultury, SOK, ul. Banacha 17. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych projekcja filmu zostanie przeniesiona do Teatru RONDO, ul. Niedziałkowskiego 5. O ewentualnej zmianie miejsca poinformujemy widzów w dniu seansu o godzinie 20.00 na stronie internetowej: www.sok.slupsk.pl oraz na Facebooku kina REJS. Decyzja o przeniesieniu pokazu będzie ostateczna. W Teatrze RONDO seans rozpocznie się z dziesięciominutowym opóźnieniem. Osoby, które zakupiły bilety na pokaz, ale nie zaakceptują zmiany miejsca, otrzymają zwrot pieniędzy (prosimy zachować paragon).
Pokazy plenerowe będą biletowane (bilety w jednej cenie 12,00 zł). Przedsprzedaż odbywać się będzie w Teatrze RONDO oraz online w systemie Ekobilet. Rezerwacje należy odbierać w kasie kina w Teatrze RONDO najpóźniej w dniu pokazu do godziny 18.00. Pół godziny przed seansem bilety będzie można zakupić również w Szkole Kultury /płatność wyłącznie gotówką/.
Kasa kina REJS w Teatrze RONDO czynna jest w okresie wakacyjnym od środy do piątku w godzinach 14.00-18.00 oraz pół godziny przed każdym seansem.

WARTO SKORZYSTAĆ W WAKACJE...

REJS w plenerze - opispdf

REJS w plenerze - programpdf

WAKACJE 2020 UWAŻAMY ZA ZACZĘTE...

   ,,Nad morzem, jeziorem, stawem, rzeką, w górach, lesie, w mieście lub ciepłym kraju, który akurat otworzy przed nami granice.

 Życzymy UCZNIOM I SŁUCHACZOM,  udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku – gdziekolwiek będziecie spędzać wakacje.

     I do zobaczenia wkrótce...

Praktyki

Od 22 maja do 19 czerwca uczniowie klas III technikum - klasy IIIa i IIIb odbywali planowane w tym roku szkolnym praktyki zawodowe. Wprawdzie pandemia opóźniła planowany wcześniej termin praktyk , ale ostatecznie wszyscy uczniowie ukończyli je z ocenami celującymi,bardzo dobrymi i dobrymi. Praktyki odbywali w różnych firmach i instytucjach m.in. w pracowni architektoniczno- urbanistyczna mr aeroPLAN sp. z o.o. Pana Dominika MIKIPROWICZA w Kobylnicy k Słupska.

Czytaj więcej: Praktyki