facebook_page_plugin

 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

i Ustawicznego

Zespół Szkół Budowlanych i Kształcenia Ustawicznego w Słupsku

Kadra

 

Dyrekcja szkoły

 

Dyrektor

Kapiszka Jolanta

 

Wicedyrektor

 

Krauczunas Elżbieta

Kuczerowska Anna

 
 
 

Wykaz nauczycieli w roku szkolnym 2017/2018

 

Barabasz- Kliszcz Małgorzata

język niemiecki

 

Bocian Urszula

przedmioty zawodowe ekonomiczne

 

Borkowska Anna

przedmioty zawodowe- florystyka

 

Burzyńska Wioletta

wychowanie fizyczne

 

Chrzanowska Beata

chemia

 

Dmochowska Barbara

przedmioty zawodowe - kosmetyka

 

Duda Dariusz

historia, wiedza o społeczeństwie, wiedza o kulturze, etyka

 

Finke Iwona

język niemiecki

 

Gawryś Mieczysław

przedmioty zawodowe-  budownictwo

 

Golec- Kostrzewa Sylwia

przedmioty zawodowe ekonomiczne

 

Hajka Jarosław

biologia

 

Jakubowska Gabriela

język angielski

 

Kałuża Anna

przedmioty zawodowe - kosmetyka

 

Kapiszka Jolanta

historia i społeczeństwo, język polski

 

Karnicka Małgorzata

geografia

 

Karol Katarzyna

fizyka, przedmioty zawodowe - fryzjerstwo

 

Kawalerowicz Elżbieta

język angielski

 

Koleśnik – Boryńska Marta

pedagog

 

Kołosowska Renata

pedagog

 

Komorek Anna

przedmioty zawodowe - kosmetyka

 

Kosicka Justyna

historia, wiedza o społeczeństwie

 

Kosicki Tomasz

wychowanie fizyczne

 

Krauczunas Elżbieta

język polski, elementy retoryki

 

Kuczerowska Anna

język niemiecki

 

Kulczyńska Dorota

język angielski

 

Kurowski Andrzej

 
 

Lubarska Ewa

matematyka, przedmioty zawodowe gastronomiczne

 

Łopaciuk Jolanta

przedmioty zawodowe-  budownictwo

 

Mikiprowicz Dominik

przedmioty zawodowe-  budownictwo

 

Mikolcz- Borowiec Monika

przedmioty zawodowe-  budownictwo

 

Mitłaszewska Marzena

przedmioty zawodowe-  budownictwo

 

Nawacki Piotr

przedmioty zawodowe-  budownictwo

 

Niechwiadowicz Beata

geografia, biblioteka

 

Nikel Małgorzata

 
 

Panczocha Danuta

język polski

 

Ratajczak Piotr

religia

 

Reksnis Teresa

komputerowe wspomaganie projektowania, przedmioty zawodowe – florystyka

 

Reszka Anna

matematyka

 

Rodziewicz Janusz

 
 

Stakun Barbara

biblioteka

 

Szramowiak Zbigniew

przedmioty zawodowe-  budownictwo

 

Szulc –Zacharzewska Urszula

język polski

 

Tymczak Elżbieta

matematyka

 

Urban Damian

informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa

 

Zduńska Janina

wychowanie fizyczne

   

Pracownicy administracji

 

Dalach Grażyna

księgowość

 

Kisiel Tomasz

administrator sieci komputerowej

 

Kurlapska Izabela

księgowość

 

Kwiatkowska Magdalena

sekretariat- kształcenie ustawiczne

 

Maćkowiak Monika

sekretariat

 

Micuńska Kamila

kierownik gospodarczy

 

Nowakowska Barbara

sekretariat

 

Skawińska Honorata

główny księgowy

 

Zubiel Joanna

sekretariat- kształcenie ustawiczne

 

Pracownicy obsługi

 

Balik Mirosława

 
 

Dąbrowska Bożena

 
 

Fiedorowicz Andrzej

 
 

Kraszewska Celina

 
 

Mańko Danuta

 
 

Mielewczyk Irena

 
 

Witek Beata