facebook_page_plugin

 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

i Ustawicznego

Zespół Szkół Budowlanych i Kształcenia Ustawicznego w Słupsku

środki masowego przekazu wiadomości grafika 624698161„Nie mieć żadnej myśli i potrafić to wyrazić – czyni dziennikarza (oto sztuka dziennikarstwa)”.

Karl Kraus

AKCJA - REKRUTACJA

PASJA? TALENT? AMBICJE?

ZNASZ TO?

POTRZEBUJEMY CIĘ!!!

W naszej szkole redagowana jest szkolna gazetka ,,Centka". W tym roku szkolnym tworzymy zespół redakcyjny złożony z kreatywnych i chętnych adeptów sztuki dziennikarskiej, gotowych zbierać i redagować wiadomości i informacje z życia szkoły i rzeczywistości dookolnej.

Nasze cele, to: tworzenie gazetki szkolnej redagowanej przez uczniów,poruszanie problematyki związanej z szeroko rozumianym środowiskiem,rozszerzenie umiejętności nabywanych na lekcjach języka polskiego,poznawanie gatunków dziennikarskich,próby własnej twórczości dziennikarskiej.

Oto próbka tego, czym się zajmiemy!

Głównym zadaniem naszego kółka jest jednak przede wszystkim wydawanie gazetki szkolnej „CENTKA”, która zawierać ma informacje, dotyczące bieżących wydarzeń z życia szkoły, kraju, świata, wasze zainteresowania – prezentować będziemy wasze pasje,recenzje –książek i filmów, które warto obejrzeć; okiem fotoreportera- zdjęcia z ważnych imprez szkolnych;humor – zwłaszcza szkolny!!!

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do biblioteki szkolnej, p. Beaty Niechwiadowicz lub p. Urszuli Szulc - Zacharzewskiej.

Serdecznie zachęcamy!