facebook_page_plugin

 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

i Ustawicznego

Zespół Szkół Budowlanych i Kształcenia Ustawicznego w Słupsku

wolontariusze grafika 768x247

1. Uwaga wolontariusze!!!
Zapraszamy do udziału w projekcie " Otwarci na innych". Projekt obejmuje cykl szkoleń, warsztatów i twórczych zajęć z zakresu pracy wolontariusza i organizacji wolontariatu. Chętnych proszę o kontakt z opiekunami SW - p. Martą Koleśnik - Boryńską lub p. Beatą Niechwiadowicz
Ps. Uczestnik szkolenia musi mieć co najmniej 15 lat.

2. Lubicie czytać książki i chcecie zachęcać innych do czytania?
Biblioteka szkolna spieszy poinformować, że wystartowała II edycja konkursu #cojaczytam. Konkurs skierowany jest dla 3 – 5 –osobowych grup uczniów, w wieku : 15 – 19 lat. Zespół uczniów będzie pracował pod nadzorem opiekuna (bibliotekarza).
Aby przekonać innych, że czytanie to nie obowiązek, a świetna zabawa, można użyć różnych metod i sposobów – mogą to być memy, plakaty, filmiki na Youtube, ulotki.
Kampania musi być promowana w serwisach społecznościowych, a w publikowanych postach na jej temat należy używać dwóch hasztagów: #cojaczytam i #wolnelektury.
Zadanie konkursowe należy przesłać do 16 listopada br. Serdecznie zapraszamy do udziału zainteresowaną młodzież! Na zwycięzców czekają nagrody!
Szczegółowe informacje wraz z regulaminem konkursu i harmonogramem znajdują się na stronie internetowej: https://wolnelektury.pl/formularz/cojaczytam2019/

182125 ksiazka motylki literki niebo grafika