facebook_page_plugin

 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

i Ustawicznego

Zespół Szkół Budowlanych i Kształcenia Ustawicznego w Słupsku

Już wakacje…

Uczniowie i słuchacze ZSBiKU w Słupsku rozpoczęli wakacje !

W środę 19 czerwca 2019 r. o godz. 9:00 zebraliśmy się w sali gimnastycznej, aby pożegnać miniony rok szkolny. Podczas uroczystości obecni byli uczniowie, słuchacze, dyrekcja, nauczyciele, a nawet rodzice uczniów.

Pani dyrektor Jolanta Kapiszka podczas swojego przemówienia przedstawiła najważniejsze wydarzenia mijającego roku oraz przypomniała sukcesy naszych uczniów, którzy reprezentowali szkołę w wielu konkursach.

Nagrody odebrali najlepsi uczniowie oraz słuchacze zarówno za wyniki w nauce, jak i osiągnięcia sportowe. Najlepszymi uczennicami w szkole okazały się Patrycja Jarotek i Klaudia Malek, obie z klasy IIIa.

Wręczono również nagrody za liczne konkursy oraz działalność na rzecz szkoły i środowiska lokalnego.

Pożegnano absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej, którzy po raz ostatni gościli w murach naszej szkoły.

Uroczystość uświetnił występ wokalny uczennicy klasy I a –Roksany Kulpy.