facebook_page_plugin

 

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

i Ustawicznego

Zespół Szkół Budowlanych i Kształcenia Ustawicznego w Słupsku

Ogłoszenia

PANEL DYSKUSYJNY

panelDnia 1 grudnia 2019r. odbędzie się w bibliotece szkolnej panel dyskusyjny dla słuchaczy I Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych ( sem.1)
pt. Książkomaniacy – warto o tym mówić i dzielić się z innymi, od godz.8.50 – 9.40.
Serdecznie zapraszamy: organizatorzy ( p. B.Stakun, p. D.Panczocha)

 

 

 

Spotkanie z Panią Agatą Marzec

agata marzecW związku z obchodami Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w naszej placówce odbędzie się spotkanie z  Panią Agatę Marzec, autorką cyklu opowiadań: Reminiscencje.  Termin spotkania : 11 października 2018 r., godz.11.30. Czas trwania ok.1 godz.  Miejsce spotkania - aula.

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs: Reklama ulubionej książki
Biblioteka zaprasza uczniów/słuchaczy/kursantów do udziału w konkursie plastycznym: reklama ulubionej książki. Jeśli jesteś kreatywny i masz pomysł, to przedstaw i stwórz szatę graficzną ulubionej książki, korzystając
z dowolnej techniki malarskiej lub rysunkowej.
Regulamin konkursu dostępny w bibliotece szkolnej, na tablicy ogłoszeń (librus e- dziennik ) oraz na stronie internetowej szkoły w zakładce: biblioteka (konkursy). Termin trwania konkursu od 1.10.2018r. do 14.11.2018r. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów/słuchaczy/kursantów.

 

Szkolna Top Lista Bestsellerów
toplistaW naszej placówce rusza druga edycja tzw. Szkolnej Top Listy . Na podstawie klasowych list zostanie ustalona szkolna lista bestsellerów, co pozwoli nam ustalić preferencje czytelnicze naszych uczniów/słuchaczy. Serdecznie dziękujemy za udział w realizowanym przedsięwzięciu.

#cojaczytam

 

Uwolnij lub przygarnij książkę

uwolnij2

uwolnij1

Biblioteka szkolna w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych kontynuuje rozpoczętą w roku ubiegłym akcje pod hasłem: Uwolnij lub przygarnij książkę.
Zgodnie z zasadą bookcrossingu, każdy komu zalegają przeczytane i nieponiszczone książki, będzie mógł je przynieść i pozostawić na półkach regału w patio, również każdy będzie mógł wziąć za darmo książkę do domu i po jej przeczytaniu przekazać ją dalej.
Serdecznie zapraszamy do udziału nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, słuchaczy/uczniów oraz kursantów.

Konkurs

2Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na najlepszego czytelnika w roku szkolnym 2018/19.
Rozstrzygnięcie konkursu – czerwiec 2019 r.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Serdecznie zapraszamy!

 

Konkurs DZIEŃ KROPKI
kropkaBiblioteka szkolna zachęca wszystkich kreatywnych i odważnych uczniów do udziału w konkursie pt: DZIEŃ KROPKI. Motywem przewodnim jest kropka. Wykorzystując ten motyw możesz stworzyć niepowtarzalne i oryginalne dzieło artystyczne. Prace należy składać do 20 listopada 2018r. Zachęcamy do współpracy. Szczegóły konkursu zostały podane w regulaminie , który znajduje się na stronie internetowej placówki w zakładce biblioteka.

 

Kiermasz książek używanych

kiermaszWszystkich zainteresowanych uczniów nabyciem lub sprzedażą używanych podręczników zapraszamy do udziału w kiermaszu, w dniach
od 12 września do 19 września 2018r. w godz. od 10.25 – 10.40 według harmonogramu:

  • 12.09 oraz 13.09 ( środa, czwartek) – klasy II dla klas I ( technikum),
  • 13.09 ( czwartek ) – klasa 3c ZSZ dla 1c BSS,
  • 14.09 ( piątek) – klasy III dla klas II ( technikum),
  • 19.09 (środa) - klasy IV dla klas III ( technikum).

Sprzedający będzie mógł wystawić swoje książki na stoliku w holu szkoły.

Serdecznie zapraszamy!

 

Wystawa : Mały Paryż

maly paryzBiblioteka szkolna organizuje wyjście do Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku na wystawę Janiny Dylewskiej pt. "Mały Paryż" , dnia 15.09.2018r , godz.12.00. Wszystkich zainteresowanych uczniów wystawą przedstawiającą ceramiczne budowle Starego Rynku XIX wieku w skali 1: 75 serdecznie zapraszamy. Zapisy w bibliotece do 13.09.br.